XXIII Międzynarodowy Kongres Polskiego Towarzystwa Kardiologicznego – 26-28.09.2019r.

Szanowni Państwo,

W imieniu Komitetu Organizacyjnego serdecznie zapraszam do udziału w XXIII Międzynarodowym Kongresie Polskiego Towarzystwa Kardiologicznego, który odbędzie się w dniach 26-28 września 2019 r. w nowoczesnej przestrzeni Międzynarodowego Centrum Kongresowego w Katowicach.

Katowice po raz czwarty będą gospodarzem najważniejszego kardiologicznego spotkania naukowego i edukacyjnego w Polsce skierowanego nie tylko do lekarzy kardiologów, ale również do lekarzy innych specjalności, lekarzy medycyny rodzinnej, internistów, pielęgniarek i techników medycznych oraz studentów medycyny.

Po raz kolejny przedyskutowane zostaną aktualne problemy dotyczące chorób układu krążenia, a także zaprezentowane badania i metody diagnostyczne oraz najnowsze osiągnięcia z zakresu kardiologii, kardiochirurgii oraz nauk pokrewnych. Do Katowic zostali zaproszeni wybitni eksperci z kraju i zagranicy. W ciągu trzech intensywnych dni obrad odbędzie się blisko 130 sesji, wśród których nie zabraknie, jak co roku, sesji sekcji, sesji przypadków klinicznych, sesji prac oryginalnych oraz sesji satelitarnych.

Zapraszamy do śledzenia strony internetowej Kongresu – kongres2019.ptkardio.pl , na której będą zamieszczane aktualizacje związane z XXIII Międzynarodowym Kongresem Polskiego Towarzystwa Kardiologicznego, znajdą tam Państwo również przydatne informacje oraz rozmaite linki, w tym do formularza rejestracyjnego, programu naukowego, czy tez zakwaterowania.

Już dzisiaj Organizatorzy serdecznie zapraszają Państwa do Katowic !

Serdecznie polecam i zapraszam do udziału w tym wyjątkowym wydarzeniu,
w imieniu Organizatorów,
Jacek Kowalczyk
Przewodniczący Oddziału Katowickiego PTK
oraz Członek Komitetu Organizacyjnego XXIII Międzynarodowego Kongresu PTK